Re: цензії

19.08.2022|Михайло Жайворон
Мертві поети сраму не імуть
05.08.2022|Тетяна Дігай, Тернопіль
Енциклопедична трилогія про Чортків
05.08.2022|Валентина Семеняк, письменниця
Чому? Навіщо? За що?
Режисерка жовтого катарсису
31.07.2022|Людмила Даниленко
«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка
Можна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
20.07.2022|Василь Кузан
Час усвідомити
12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький
«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
12.07.2022|Василь Кузан
Епоха Павлюка
21.06.2022|Марина Сушко
Шамани слова

Літературний дайджест

Хто така «Ідеальна незнайомка»: нуарний детектив чи заплутаний трилер?

Детектив – чи не найпопулярніший жанр, що з радістю щодня читає пів планети різноманітних людей: від малюків до осіб поважного віку. То у чому ж секрет цікавого детективу?

Точно у вміло збудованому сюжеті, в якому присутні всі необхідні елементи: інтрига, динаміка, загадка та яскравий персонаж. Та чи зміг детективний роман Меґан Міранди виправдати очікування фанатів жанру? Читайте далі.
 
Таємниця Лії Стівенс
 
Сюжет розгортається довкола журналістки у минулому та вчительки середніх класів у теперішньому Лії Стівенс. Після фатальної помилки на ексроботі жінка вирішує докорінно змінити своє життя: покинути журналістику, переїхати до маленького містечка та стати вчителькою.
 
До речі, наважилася вона на такі рішучі зміни не сама, а з подругою Емі, яка раптово з’явилася у житті героїні за 8 років після їхньої останньої зустрічі. Такі раптові зміни призведуть до калейдоскопа фатальних подій, які Лія, певно, не могла би уявити навіть попри чималий журналістський досвід – з мерцями та вбивцями поруч.
 
Коло звужується
Спокійне життя Лії, про яке героїня мріяла так давно, закінчуються через одразу дві загадкові події: замах на дівчину в спокійному місті та зникнення Емі з будинку. Проте чи є зв’язок між цими подіями? Відповідь лишатиметься загадкою аж до останньої сторінки, а кінцівка роману призведе до вибуху в головах читачів.
 
А ще, до речі, є чималий нюанс, що посилює інтригу в сюжеті. Після пошуків Емі поліція дійшла дивного висновку: виявляється, її ніколи й не існувало.

Кому варто прочитати «Ідеальну незнайомку»?
 
1. Фанатам жанру
 
«Ідеальна незнайомка» – чудове поєднання елементів детективу, динамічного трилера з актуальними нині темами: харасмент, активне «так» та вміння не замовчувати важливі факти.
 
Меґан Міранда описує події лінійно, але додає бекґраунд Лії, щоби читачу простіше було розуміти її психологію, мислення та болісні рани, через які вона була змушена тікати подалі від минулого.
 
2. Читачам, які втомилися від важкої літератури
 
Попри соціальну тематику, роман читається доволі легко та динамічно. У спокійному темпі «Ідеальну незнайомку» можна проковтнути за 4-5 днів. А якщо насуваються вихідні, то й ще швидше.
 
3. Читачам, які люблять неочікувані сюжетні повороти
 
Тут би їх вистачило ще на кілька романів, а Меґан Міранда вмістила все в одній книжці. І зручно, і ще цікавіше читати 370 сторінок!

Тоня Старовойт


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери