Re: цензії

23.01.2021|Ганна Клименко-Синьоок
Опір локдауну, або Мандри в «поміжчасся» та «поміжпростор’я»
23.01.2021|Людмила Даниленко, кандидатка філологічних наук
Заглянути в СРСР і обов’язково повернутися
22.01.2021|Віра Марущак
Рядки, наповнені любов’ю
22.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
«Я і є пам’ять»
22.01.2021|Ярослав Поліщук
Наші прекрасні шістдесяті (?)
Сила небайдужих
20.01.2021|Ірина Будзяк, Івано-Франківськ
Спішу до вас
18.01.2021|Валентина Семеняк
Маємо пам’ятати: у кожного з нас своя, наймиліша у світі «Загребля»
17.01.2021|Олександр Козинець
Добро, яке випромінює радість
17.01.2021|Ярослав Поліщук
Знаки часу

Літературний дайджест

5 книг для крутих татусів

День батька — це не лише нагода вкотре подякувати за все, що він для вас робить, а ще й можливість потішити його цікавим тематичним подарунком.

Книга — завжди класна ідея, правда ж? А особливо така, яка після останніх прочитаних сторінок зробить відбиток у пам’яті та свідомості. Особливі ті книги, які дарують близькі люди, а ще ті, які стосуються чогось дуже особистого та неоціненного. Є книги, які змінюють людей. Ці — змінили багатьох татусів. А якщо ваш татко вже чудовий — то він тим паче зрадіє такому подарункові, адже зможе переконатись в своїй крутості!

 
Пітер Залмаєв «Довідник (не) молодого батька / Manual of a (not so young) father», «Видавництво 21»
 
Книга для татусів, які не полюбляють багато тексту на сторінці. Тут є чимало цікавих яскравих ілюстрацій, які підтримають, розвеселять, навчать і просто розважать. В книжці не знайдеться багато теоретичної інформації і концентрованої термінології. Однак це не робить видання беззмістовним, адже воно вміщує велику кількість порад, цитат та аксіом, які має знати кожен крутий татко! Іще одна особливість цього видання: вона двомовна, тож татко ще й вдосконалюватиме свої знання англійської.


Влад Головін «Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків», 
«Брайт Стар Паблишинг»
 
Книга, яка дасть відповіді на безліч ваших запитань. Наприклад, що стається із сиротами? Чому їх з часом стає все більше, проте їхні батьки живі та здорові? Яка причина більшості розлучень? Чи вся проблема все ж у чоловіках? І що самі чоловіки мають робити для своїх дітей? Що належить до інстинктів, які чомусь в тих «справжніх чоловіків» не активуються? Книга, яка буде чудовим подарунком для будь-якого татуся, адже дасть йому розуміння загальної ситуації усього, що стосується батьківства.

Артем Чапай
«Тато в декреті», 
«Vivat», «Pelican»
 
Автор книги — батько двох синів. Досвідчений татусь розповідає про роки практики виховання синів і намагається навести свого читача на правильний шлях, де буде якнайменше перешкод та граблів, на які доведеться наступати раз за разом. Артем — особливий тато, адже навіть був у декретній відпустці більше, ніж рік, тож добре знає, як це: безмежно любити і водночас сильно дратуватись, коли малюки вигадують чергову витівку. Ця книга подарує надію татусям і доведе, що все можливо.

Володимир Багненко «Неідеальний тато», 
«Мандрівець»
 
Це видання не залишить байдужими навіть матусь, які шукають розуміння з боку чоловічої статі. Якщо ваш чоловік став батьком вперше, і ви відчуєте тривогу за нього, та й за себе, а ще й немовля на руках, то ця книга допоможе вашій сім’ї зміцнити рівень любові, довіри, міцності, сили та розуміння. Нарешті чоловік зрозуміє, що після народження дитини жінка повністю змінюється, з її гормонами відбувається щось дивне, а перший рік материнства буває дуже різним.

Лариса Шрагіна «15 табу для мамусь і татусів», 
«Видавництво Старого Лева»
 
І книга-комбо від «Видавництва Старого Лева»! Таке видання має бути в кожної сім’ї, особливо важливо почерпнути користь із неї до того часу, поки ви не почали активно виховувати свого малюка. Подарунок для чоловіка, який стане в нагоді й молодій матусі. Подружжя нарешті матиме основу для виховання, яку зможе обговорити разом. Тут і про те, як навчитись контролювати власні емоції, коли дитина влаштовує істерику, й про те, як уникати помилок, який приклад треба показувати дочці чи синові й що фахівці вважають табу у вихованні дітей.


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери