Буквоїд

Сестри Чернінькі презентували новий роман та поетичну збірку (ФОТО)

19.09.11 17:25 / Буквоїд
На Форумі видавців у Львові Олена та Юлія Чернінькі презентували дві нові книжки. Це – поетична збірка «Колись давно, як ще дерева говорили…» та містичний роман «Вілла Райські Пташки».
Дія роману «Вілла Райські Пташки» відбуваються у Львові у період із 1939 року і до наших днів. Як розповіли авторки, атмосферу старого міста їм допомогли розповіді їхньої бабці, які вони слухали ще дітьми. «У нашому романі є і містика, і любов, і сувора реальність. Вілла, яку ми описали, насправді вигадана, хоча за описом можна знайти подібний будинок у Львові», - розповіли письменниці.  


Зліва-направо: Юлія Чернінька, Сергій Руденко, Олена Чернінька та заступник генерального директора ЛА «Піраміда» Ольга ЖуратПередмову ж до збірки поезій написав відомий критик Олег Соловей. «Ліризована епіка львівських поеток виконує життєдайно необхідну для сучасної людини функцію - повернення до джерел ідентичности (моральних, етичних, етнічних тощо). Формозміст поетичних текстів перегукується з клясичною українською літературою з характерними для неї модусами своєрідного дидактизму, алеґоричної повчальности через антитетичний прийом звернення до усно-народної образности та одночасне вплетення в архітектонічний лад художніх творів показово віддаленої від образности такого типу живописно-плястичної структури», - вважає критик.   Як розповіли сестри Чернінькі, нині вони працюють над новою книжкою, до якої увійдуть оповідання. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2011/09/19/172531.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.