Буквоїд

У Львові офіційно стартував 18-ий Форум видавців

15.09.11 12:15 / Буквоїд
15 вересня у Львові відбулося офіційне відкриття 18-го Форуму видавців та 6-го Міжнародного літературного фестивалю. Участь в урочисті церемонії взяла президент Форуму видавців Олександра Коваль. Спеціальний брифінг для журналістів провів почесний гість фестивалю – Ерленд Лу.
Цьогоріч у найбільшому в Україні книжковому фестивалі беруть участь понад 200 письменників та 600 видавців із 26 країн світу, у тому числі - із Норвегії, Нігерії, Австралії, Польщі, Естонії etc.

За підтримки Фонду Ахметова «Розвиток України» проходить Міжнародний фестиваль перекладів «TRANSLIT».

15 вересня у Палаці мистецтв відбудеться головна дискусія Форуму: «Уроки Мілоша для України: Діалог цивілізацій» за участю Анджея Менцвеля (Польща), Бориса Дубіна (Росія), Мирослава Поповича (Україна). Модератор - Ярослав Грицак (Україна).

А 17 вересня стартує 7-ий фестиваль «Молода Республіка Поетів».

Окрім того, у програмі 18-го Форуму видавців - сотні презентацій, виступів, зустрічей із читачами.

15 вересня у Львові відкривається ІІ Львівський бібліотечний форум «Партнерство для розвитку». А упродовж наступних чотирьох днів відбудеться бізнес-форум для видавців, 6-те читання в Країні Ангелят.

ПОВНА ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/09/15/121548.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.