Буквоїд

Персоналії вестимуть відомі перекладачі в Україні

10.09.11 21:02 / Буквоїд
Впродовж п’яти днів письменники, перекладачі, літературні критики, культурні менеджери, видавці з 10 регіонів України будуть активно взаємодіяти, обмінюватися ідеями та досвідом у рамках Першого Міжнародного перекладацького фестивалю TRANSLIT, що відбувається під час Форуму видавців.
Основі заходи фестивалю - це проект Персоналії, що відбудеться у особливій формі воркшопів.  Слово workshop, яке перекладається з англійської як "цех, майстерня", останнім часом дуже широко використовується для позначення особливої форми роботи з групами, в яких переважають активні форми роботи. Основні доповідачі: Олекса Логвиненко, Наталя Білоцерківець, Сергій Борщевський, Олег Жупанський,  Юрко Позаяк - відомі перекладачі в Україні. Заходи відбуватимуться у Львівському національному університеті імені Івана Франка та у прес-клубі. Ці заходи будуть цікавими для студентів, яким ми рекомендуємо відвідати воркшопи, та усім, хто професійно цікавиться перекладацькою справою.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/09/10/210224.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.