Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: «Літопис» (Львів)

07.09.11 17:19 / Буквоїд
Львівське видавництво «Літопис» надіслало на Конкурс три книги: «Буколіки. Георгіки. Малі поеми» Вергілія у перекладі й з коментарями Андрія Содомори, «Дипінті українських середньовічних ікон» Лідії Коць-Григорчук і «Великий код» канадського дослідника Нортопа Фрая.
«Великий код» - це книга про взаємозв´язки Біблії і західної літератури, про тисячолітні впливи Біблії на творчу уяву. Як і саму Біблію, книжку укладено за принципом дзеркального відображення. Друга її частина у зворотному порядку поглиблює і розвиває ідеї першої - про мову і переклад, про міф і метафору, про об´явлення, про час, рух у часі та перемогу над часом. Біблія залишається невідомою книгою навіть для найретельніших читачів, і небагато кому зі знавців літератури вдалося у ХХ ст. сказати про Біблію щось більше і краще.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/09/07/171908.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.