Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: «Юрінком Інтер» (Київ)

03.09.11 19:38 / Буквоїд
Видавництво «Юрінком Інтер» з Києва надіслало на Конкурс три книги: два навчальні видання («Криміналістика. Академічний курс» і «Право Європейського Союзу») і книгу Олексія Баганця «Незручний прокурор».
Остання заслуговує особливої уваги, оскільки є автобіографічною. Її автор - колишній працівник органів прокуратури, який пройшов досить непростий шлях від слідчого рай- прокуратури до заступника Генерального прокурора України. Попри певну особистісність оповіді, книга, яка охоплює дві історичні доби - останнє десятиліття існування СРСР і період незалежної України, читається як захоплюючий детектив. Автор описує нелегкі будні прокурорської роботи, свою участь у розкритті резонансних кримінальних справ, справжню чоловічу дружбу й зраду колег, кар´єризм та протежування, які і сьогодні процвітають в органах прокуратури. Видання, безумовно, розраховане на широке коло читачів.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/09/03/193822.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.