Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» (Луцьк)

30.08.11 07:56 / Буквоїд
Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» з Луцька надіслало для Конкурсу чотири книги: «Буслик хоче до Світязя» Надії Гуменюк, «Боса флейта» Петра Коробчука, «Ревізії пам’яті» Ярослава Поліщука і «Євангелічно-лютеранська кірха в Луцьку» Михайла Костюка.
Останню книгу присвячено одній із рідкісних пам´яток готичної архітектури на Волині - євангелічно-лютеранській церкві Христа Спасителя у Луцьку. Збудована німецькими колоністами на початку ХХ ст. вона стала однією з неповторних культових споруд Старого міста. На основі аналізу архівних джерел, вітчизняної та зарубіжної літератури відтворено основні етапи історії цього храму від виникнення самої ідеї його побудови до сьогоднішнього дня. У багатьох ілюстраціях, частина яких публікується вперше, читачі зможуть побачити не лише красу та архітектурні особ­ливості кірхи, але й відчути подих історії. Книга призначена для істориків, архітекторів, мистецтвознавців, краєзнавців, любителів і шанувальників нашої минувшини.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/30/075646.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.