Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: ВТД «Університетська книга» (Суми)

29.08.11 12:03 / Буквоїд
ВТД «Університетська книга» із Сум прислало на Конкурс три книги: підручник «Вступний курс з української мови для студентів-іноземців підготовчого відділення», краєзнавче видання «Розуміючи - оберігай: тваринний світ Сумщини» авторства Миколи Книша і Віталія Грищенка, а також книгу журналіста і спортивного оглядача Михайла Осташевського «Спортивні кузні Сумщини - 30».
Це історико-публіцистичний нарис про створення, розвиток і сьогодення Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, досягнення його студентів і викладачів у спорті й науці. Книга ілюстрована фото з приватних архівів, містить статистичний матеріал про спортивні досягнення студентів і випускників інституту на найпрестижніших міжнародних змаганнях. Книга призначена для широкого кола читачів.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/29/120357.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.