Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: Видавничий дім «Урбіно»

25.08.11 08:42 / Буквоїд
Львівське видавництво «Урбіно» прислало на Конкурс три книги: дві книги для дітей Барбари Космовської «Буба» і «Буба: мертвий сезон» і роман Ольги Токарчук «Веди свій плуг понад кістками мертвих».
Героїня роману - звичайнісінька жінка, яку багато хто вважає трохи несповна розуму. Яніна Душейко, пенсіонерка, у минулому інженер, а зараз навчає дітей англійської в сільській школі й сторожує дачні будиночки. Вона захоплюється астрологією, любить тварин, а у вільний час разом з колишнім учнем перекладає вірші Вільяма Блейка. Коли в околиці починають знаходити вбитих, пані Душейко щиро намагається допомогти поліції й переконує її, що це тварини мстяться браконьєрам і мисливцям. Ніхто не вірить химерній пенсіонерці, уважаючи її за божевільну... Ольга Токарчук належить до найвідоміших авторів польської і, ширше, зарубіжної літератури. Авторка романів, нагороджених численними літературними преміями. У книжках домінує етична, моральна проблематика, обговорення загальнолюдських цінностей. Книжки Ольги Токарчук перекладено 29 мовами світу.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/25/084221.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.