Буквоїд

На Форумі видавців Галина Вдовиченко презентує новий роман

23.08.11 07:41 / Буквоїд
На Форумі видавців у Львові Галина Вдовиченко презентує свій новий роман «Бора», який побачив світ у видавництві «Клуб Сімейного дозвілля». Про це письменниця розповіла «Буквоїду»:
- На Форум видавців у Львові видавництво «Клуб сімейного дозвілля» привезе і мій новий роман «Бора». Події роману розгортаються у сучасному Львові, у будинку, який отримала письменниця Христина Бора у спадок від незнайомця. Хто і чому це зробив, їй ще тільки доведеться дізнатися. А тим часом у старовинному особняку знаходять притулок люди, яких Бора дотепер не знала... Серед кількох персонажів роману є й «закадровий» - це один з найвідоміших у світі художників наївного малярства лемко Никифор Дровняк з польського курорту Криниця. Він ніколи за своє життя не мав власного житла... Тема Дому, тема пошуку «своїх» є основною, на якій тримається сюжет роману.    До Дня Незалежності у видавництві «Фоліо» має вийти збірка оповідань українських письменників, у якій має бути і моє оповідання «Брат». Це події одного дня з точки зору маленького хлопчика, у якого з´явився брат. Майбутнє, у тому числі й країни, існує вже сьогодні - воно у дітях, які тільки-но починають усвідомлювати себе у цьому світі, та у тих, хто зараз лише народжуються. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/23/074106.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.