Буквоїд

Сергій Гридін: Найчастіше обираю книжки за порадами друзів та після вивчення відгуків на форумах

26.08.11 13:43 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменник Сергій Гридін.
- Що Ви читали останнім часом? Що сподобалося, що ні? - За останній час я перечитав Набокова «Захист Лужина», якого читав ще в школі і чомусь захотілось освіжити, і «Чайку на ім’я Джонатан Лівінгстон» Баха. Набоков подобається майже весь, в тому числі і «Лужин». «Чайка» мені теж сподобалась (якось раніше до неї руки не доходили), але другий раз читати б не став. Намагався читати «Перламутрове порно» Карпи, але далі 20 сторінок не витримав...   - Які книжки можете порадити іншим? - Порадив би, напевне, прочитати книгу Ірен Роздобудько «Ґудзик». Цікаво, як на мене!
-Як обираєте книжки для читання? - Критеріїв для вибору книг у мене немає. Багато перечитую старих книг про «комсомольське кохання» (знайшов гарну точку в бібліотеці!:)). А недавно відкопав там ну-у-у дуже старе видання «Хоттабича»!:))
Іноді (дуже рідко) визначаюсь завдяки рецензіям в інтернеті, але частіше за порадами друзів та після вивчення відгуків на форумах. При тому, по можливості спочатку качаю в інтернеті і тільки якщо подобається початок, тоді купую.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2011/08/26/134317.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.