Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: Видавничий дім «Києво-Могилянська академія»

24.08.11 12:42 / Буквоїд
На цьогорічний конкурс «Книга Форуму Видавців» видавничий дім «Києво-Могилянська академія» надіслав 15 заявок, серед яких, закономірно, переважають наукові видання.
Це книги Тараса Чухлія «Секрети українського полівасалітету. Хмельницький - Дорошенко - Мазепа», Ярослава Розумного «Esays in honor of Dmytro Shtohryn», Ярослава Федорука «Віленський договір: східноєвропейська криза і Україна у середині XVII століття», Сергія Квіта «Герменевтика стилю», Нормана Наймарка «Геноциди Сталіна», Віднянського С.В., Мартинова А.Ю. «Об´єднана Європа: від мрії до реальності. Нариси про батьків-засновників Європейського Союзу», Наталії Полонської-Василенко «Спогади», Мирослава Поповича «Бути людиною» і «Російський імперіалізм», упорядкування Тараса Гунчака. Однак, були подані також дві художні книги (Микола Ільницький «Вересневі відлуння. Поезії, переклади», Наталя Волошко «Мости над безоднею часу. Поезії»), науково-популярне видання Лариси Масенко «Суржик: між мовою і язиком», книга публіцистики Івана Дзюби «Нагнітання мороку. Від чорносотенців початку ХХ століття до українофобів століття ХХІ», навчальний посібник Зеновія Дячуна «Конструювання меблів: у 2 частинах» і довідкове видання Валерія Брюховецького «Factum est factum. Біобібліоbriukhія».   Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» існує з 1996 року. За цей час він випустив у світ близько 400 назв книжок з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології, права, соціології, природничих, комп´ютерних наук та інших галузей знань. На 17 «Форумі видавців у Львові» до числа найкращих книжок потрапило видання «Великий терор в Україні. Куркульська операція 1937-1938 рр.» із серії «Більше не таємно». Які книги «Києво-Могилянської академії» будудь визнані найкращими цього року, буде залежати від журі. 

Інформація: ForUm.com.ua">Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/24/124204.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.