Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: «Пегас» (Харків)

23.08.11 12:39 / Буквоїд
Дитяче видавництво з Харкова «Пегас» прислало на Конкурс три книжки: «Абетку» - легкі для читання та вивчення напам’ять вірші, «Золоту колекцію українських казок» - найповнішу збірку кращих українських народних казок у подарунковому, багато проілюстрованому виданні і візуальний словник «English в малюнках».
Останнє видання здійснене таким чином, що кожне слово проілюстроване та подано в ситуаціях, у яких воно вживається. Ви можете швидко відшукати потрібне слово й дізнатися його переклад, а завдяки візуалізації та тематичному поданню матеріалу дитина швидше запам´ятає нове слово. Видавництво «Пегас» розпочало свою діяльність у 2000-му році. Й на сьогодні у їхньому асортименті представлені книжки для дітей віком від 1 до 16 років, видані російською та українською мовами. Розповсюджуються вони на всій території України.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/23/123907.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.