Буквоїд

Книжковий конкурс Форуму видавців: Видавництво Верховної Ради України

20.08.11 10:02 / Буквоїд
На конкурс «Книга Форуму видавців» подало свою заявку Видавництво Верховної Ради України із довідковим виданням «Україна: герби та прапори».
Автори Володимир Кисляк та Олексій Нескоромний включили до книги символіку Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя, районів, міст обласного значення - всього близько 1200 зображень гербів, прапорів, їх короткі описи, а також хронологічні покажчики дат утворення Автономної Республіки Крим, областей, районів, заснування міст та затвердження відповідної символіки. Книга розрахована на істориків, фахівців-геральдиків та всіх хто цікавиться українською символікою. Видання вийшло у грудні 2010 року одразу трьома мовами: українською, російською та англійською тиражем 1000 примірників, які майже одразу були розпродані, і це при ціні 1200 грн. за примірник. За наступні п´ять років видавництво планує випустити ще 2000 примірників.

Інформація: Форум видавців
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/08/20/100203.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.