Буквоїд

Валерій Шевчук: «Я прочитав справжню високу прозу Клима Поліщука з великим задоволенням»

08.04.09 07:37 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає відомий український письменник Валерій Шевчук.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалося, а що ні?
- Щойно у видавництві «Смолоскип» я випустив книгу великого українського письменника, якого досі ніхто не знав, — Клима   Поліщука. Після того, як я її упорядкував «Вибрані твори», вони пролежали 8 років, і коли, нарешті, вийшла, я вирішив її прочитати наново. І прочитав справжню високу прозу Клима Поліщука з великим задоволенням. Ця книга дивовижна тим, що її автор, в часи визвольних змагань 17-22 років, пройшов всю країну з записною книжкою і передав художній образ, розбурханої революцією і війною, української землі. Такого не зробив ніхто. Отаке в мене найбільше враження. Від того, що я свого часу знайшов, зібрав, вичитував все це, а тепер ніби наново відкриваю в образі сучасної книжки.   - Що плануєте прочитати? 
- Я вважаю, що Бог нам дав не знати свого майбутнього. Через це я ніколи нічого не вгадую, не планую та не думаю, що буде завтра.  - Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- Читайте те, до чого ваше серце потягне.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/04/08/073715.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.