Буквоїд

Катріна Хаддад: «Як виховувати дітей без покарань» – книжка цікава і, сподіваюся, корисна

11.07.11 07:13 / Буквоїд
На запитання «Що читати?» відповідає поетеса Катріна Хаддад.
- Які книги читали останнім часом?
- Зараз читаю «Радість виховання. Як виховувати дітей без покарань» :). книжка аж ніяк не художня, але досить цікава і, сподіваюся, корисна. Ще читаю Топорова «Простір і текст» і перечитую Проппа «Історичне коріння чарівної казки». Топорова взагалі дуже люблю ще з часів навчання, ну, а на чарівній казці я відпочиваю. З художнім читанням нині в мене негусто. Кілька місяців тому читала «Чорного ворона» Шкляра (на диво, сподобалося), а недавно - «Ясновидця» Вальгрена (не пам´ятаю, як потрапила до мене ця книжка, але це було розчарування - ну чисте тобі ХІХ століття, як «Солодка Даруся», приміром.

- Що плануєте прочитати найближчим часом? - Планів читацьких - вагон і возик, усе стоїть і чекає, було б натхнення! Думаю, найближчим часом це буде Льоса, а ще давно хочу прочитати «ЖД» Бикова. Паралельно почну «Слова і речі» Фуко.

- Що б Ви радили почитати іншим?  - Ох, радити - така невдячна справа, бува, прочитаєш щось із чиїхось порад і потім, вже з часткою скепсису сприймаєш те, що каже ця людина. Взагалі, мені свого часу дуже-дуже сподобалися «Нариси комунального побуту» («Очерки коммунального быта») Іллі Утєхіна. З художнього радити отак просто, всім без винятку, не візьмуся.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2011/07/11/071301.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.