Буквоїд

Богдан-Олег Горобчук: Тексти Льоси – гурманська, насичена проза – іноді іронічна, іноді – вкрай серйозна, але завжди непересічна

08.07.11 07:35 / Буквоїд
На запитання «Що читати?» відповідає поет Богдан-Олег Горобчук.
- Що Ви читали останнім часом? - Читав Маріо Варґаса Льосу - «Розмова в «Соборі» - дуже потужний епічний роман про становлення особистості із незалежним мисленням у добу тоталітарних влад у Перу. Автор проникає за куліси влади, препарує тогочасне перуанське суспільство, без зайвих сантиментів, риторики і суб´єктивності.

 - Що плануєте прочитати? - Починав читати роман Тадеуша Конвіцького «Хроніка любовних подій», але він мені виявився не під настрій - є дуже цікаві місця, але загалом оповідь доволі пласка, площинна, не зацікавила. Наразі почав читати роман «Син акордеоніста» Бернардо Ачаги, баскського письменника - том більш ніж на 500 сторінок, очікую як мінімум прояснення для себе баскського питання і чергового епічного полотна. Разом із тим читаю ряд наукових праць, потрібних мені для написання дисертації по соціології. 

- Що б Ви радили почитати іншим?
- Щось радити читати - невдячна справа. Останнім часом особисто мені дуже близькі тексти того ж Льоси - гурманська, насичена проза - іноді іронічна, іноді - вкрай серйозна, але завжди непересічна. Романи Джона Кутзеє - книги, які завжди, принаймні в мене, викликають багато запитань, але відповіді дають на них радше тонкими натяками, аніж розжованим харчем для наповнення мозку. Його проза нагадує мені за настроєм і повнотою проблематики фільми фон Трієра - безкомпромісна, відверта, нещадна.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2011/07/08/073559.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.