Буквоїд

Любомир Гузар презентував свою аудіокнигу «Суспільство і влада»

02.06.11 20:02 / Буквоїд
Колишній предстоятель Української греко-католицької церкви Любомир Гузар презентував свою нову аудіокнигу «Суспільство і влада».
Це перша частина трилогії під загальною назвою «Суспільство». Аудіокнижка побудована у формі інтерв’ю, видана на двох CD-дисках. Початковий тираж – 5 тисяч примірників. Розмову з Любомиром Гузаром веде народний депутат Леся Оробець. Автором передмови до книги став президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський. За словами Любомира Гузара, він обрав тему про владу, тому що це «дуже важливий елемент у житті суспільства». «Владу треба максимально позитивно використовувати. Я не кажу, що влада – щось погане. Навпаки – це щось дуже добре. У книзі я кажу про те, що політика і влада – одне з найбільш шанобливих занять, бо людина, виконуючи владу, може виконувати дуже багато добра. І повинна робити добро, розуміючи, що влада – це чи не найвища і не найкраща форма служіння. З другого боку – при виконані влади є також небезпеки – можна зловживати нею», – пояснив колишній глава УГКЦ. За його припущенням, бути при владі важко, тому що «треба вміти дати собі раду в дуже складних обставинах життя». «Від влади вимагається великої мудрості, аби часом у дуже складних обставинах зберегти те, що є основне для людини. Часто влада, не намагаючись заглибитися в ситуацію, не намагаючись її пізнати всесторонньо, дуже часто прогрішається. Тобто не тільки треба бути розумним і добрим, а й мудрим».
Він висловив задоволення, що зробив «невеличкий вклад у дискусію на цю дуже важливу тематику». Леся Оробець, яка теж була присутня на презентації, сказала, що ще до жодного спілкування у житті так не готувалася. «Ми ще за півтора місяці думали, які питання наважимося поставити. Питання були також від блогерів і користувачів соціальних мереж. Книжка відповідає своїй назві, бо суспільство ставить питання про владу і подекуди отримує не очікувано гострі відповіді», – зазначила депутат. Аудіокнигу «Суспільство і влада» можна буде придбати у храмах УГКЦ по всій Україні. Також книгу можна замовити, скориставшись послугами Інтернет-крамниці nashformat.ua («Наш формат»). Магазин «Нашого формату» є у Львові, Івано-Франківську та Києві. На сайті nashformat.ua можна оформити замовлення на усі аудіокниги Л.ГУЗАРА, а також дізнатися адреси і телефони крамниць. Інформація: УНІАН
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2011/06/02/200259.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.