Буквоїд

Сергій Руденко представив свій «Пантеон класиків» (ФОТО)

01.06.11 22:54 / Буквоїд
1 червня під завісу першого міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий Арсенал» Сергій Руденко презентував на фестивалі свою книжку пародій, епіграм та епітафій «Пантеон класиків».  
Як розповів сам автор, збірка, яка побачила світ у видавництві «Самміт-Книга», лежала у шухляді 10 років. «Пародії та епіграми були написані у проміжок між 1989 та 1997 роками. І можна сказати, що вони як добре вино витримані. Я довгий час не хотів їх публікувати окремою збіркою. Але згодом я зрозумів, що це - своєрідна історія новітньої історії літератури у пародіях і епіграмах. Минулого року була опублікована електронна версія, а тепер з´явилася й паперова версія», - розповів автор.

До книжки увійшли пародії на Богдана Жолдака, Івана Ципердюка, Степана Процюка, Максима Розумного, Неду Неждану, Андрія Охрімовича, Володимира Цибулька, Юрка Позаяка, Сергія Жадана, Ростислава Мельникова та ін.

Епіграми присвячені Юрію Мушкетику, Павлу Мовчану, Андрію Кокотюсі, Сергію Жадану, Оксані Забужко, Степану Процюку. Богдан Жолдак Автор шаржів - художник Володимир Гарбуз Максим Розумний, Анжеліка Рудницька та Сергій Руденко Роман Кухарук Максим Розумний та Сергій Руденко Богдан Жолдак і Анжеліка Рудницька Ведучий презентації - Максим Розумний Олексій Авраменко (Мост Паблішінг) зізнався, що читає Сергія Руденка у букрідері PocketBook Лада Лузіна Сергій Руденко та сестри Чернінькі - Юлія та Олена Депутат Київради, поет Олександр Бригинець Під «прицілом» Олега Шинкаренка
«Виваляний» «Буквоїд» від Оксамитки Блажевської Анжеліка Рудницька, Сергій Нестеренко та Максим Розумний Автограф для Надії Степули Діана Дуцик і Сергій Руденко   Фото: Вікторія Руденко
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2011/06/01/225441.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.