Буквоїд

Зустріч з Філіпом Лабро в Києві

26.05.11 11:32 / Буквоїд
28 травня кияни та гості міста матимуть унікальну можливість поспілкуватися з Філіпом Лабро (Philippe Labro) – живою легендою французького кіно, телебачення та літератури.
Талант митця багатогранний – він кінорежисер, письменник, журналіст, автор пісень. У нього знімалися Жан-Поль Бельмондо, Жерар Депардьє, Наталі Бай та багато інших відомих французьких акторів, його авторські передачі на телебаченні користуються незмінним успіхом вже багато років... Всього один день в Києві читачі матимуть можливість спілкуватися з всесвітньовідомим митцем, що буде презентувати українське видання своєї книжки «Ці люди…» (видавництво «Нора-Друк»).
В рамках фестивалю «Книжковий арсенал» (комплекс «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 12) з 15:00 до 16:00 пройде відкрите інтерв´ю-презентація з письменником, яке проведе Лариса Денисенко. О 17:00 в «Книгарні Є» (вул. Лисенка, 3) розпочнеться творча зустріч з Філіпом Лабро.

Про автора
Свою журналістську кар´єру Філіпп Лабро, після навчання в університетах США, розпочав на Europe 1 та France Soir. Під час
армійської служби потрапив в Алжир, де в той час йшла війна. Працював на телеканалах RTL, TF1, Antenne 2At, писав для Paris Match, веде популярну колонку у Le Figaro. Автор близько 20 книг, лауреат престижної літературної премії Prix Interallié. Сценарист і режисер багатьох кінострічок, среди яких «Спадкоємець» (1973) і «Приватний детектив» (1976) за участю Жан-Поля Бельмондо, «Берег лівий, берег правий» (1984) з Жераром Депардьє і Наталі Бай, оповідач у відомому документальному фільмі «Птахи» (2001). Крім того, Лабро відомий як автор багатьох текстів пісень Сержа Генсбура. Автор і ведучий популярного ток-шоу «Langue de bois s`abstenir» («Утриматися від казенної мови») на французькому телеканалі. Кавалер ордену Почесного Легіону. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/05/26/113239.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.