Буквоїд

«Інтимна лірика» на «Книжковому Арсеналі»

20.05.11 10:07 / Буквоїд
Поетичний face-to-face перформанс, що включає акти підслуховування та підглядання, відбуватиметься з 28 по 31 травня на «Книжковому Арсеналі».  
Проект має на меті відійти від традиційного представлення авторами власної поезії у вигляді безособових читань на сцені і наголосити на тому, що не зважаючи на медіазацію сучасного суспільства як процес творення поетичного тексту, так і процес його споживання в будь-якій формі є процесом інтимним, що являє собою кожного разу новий, безпосередній зв´язок/контакт автора та читача. В закритому, спеціально спорудженому павільйоні «Особистий простір» відвідувачі виставки матимуть змогу поспілкуватися з відомими поетами тет-а-тет і послухати вірші у виконанні лише для них. Також в рамках проекту за попередніми заявками усі, хто зголоситься, отримають справжнього, рукописного і особистого, листа від поета. Для цього потрібно до 20 травня надіслати на writetomepoet@ukr.net заявку, що містить Ваше повне ім´я, вік та будь-яку іншу інформацію, котру Ви вважаєте за потрібне про себе надати.

Учасники проекту - Сергій Жадан, Андрій Бондар, Богдана Матіяш, Іван Андрусяк, Світлана Поваляєва, Мар´яна Савка, Галина Крук, Богдан-Олег Горобчук, Є.Соя, Павло Коробчук, Тарас Малкович та інші. Очікуйте незабаром на повний список авторів-учасників та детальний розклад проекту.

 Куратор проекту - Катерина Бабкіна
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/05/20/100744.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.