Буквоїд

Григорій Гусейнов: «Порадник з мене нікудишній, але я точно знаю, що ті, хто постійно читає журнал «Кур’єр Кривбасу», у виборі ніколи не помиляться»

18.03.11 07:40 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменник, журналіст, редактор літературного часопису «Кур´єр Кривбасу» Григорій Гусейнов.
 - Що Ви читали останнім часом? - Читання книжок — процес  перманентний. Те, що читалося вчора, з часом здається в дуже далекому минулому. І так само повернення до хтозна-коли прочитаних книжок дивує несподіваними нюансами. Для мене в останні часи це стали «Щоденники» Ніколая Кузміна, де за лапідарною формою стільки страждань і непевності насправді геніального митця. По-іншому приходить осмислення дуже серйозних наробок колег, яких пощастило знати не один рік. Привід — видання своєрідних вибраних  Олександра Ірванця та Тараса Прохаська. Коли ти можеш побачити цілу панораму, відчути, як змінювалися настрої, уявлення, мистецькі пошуки цих двох талановитих митців. - Що плануєте прочитати? - Мені здається, чи не найкращою поетичною книжкою цього року має стати збірка «Дуби і леви» часто парадоксального, але неймовірно інтелігентного, по-енциклопедичному освіченого Івана Андрусяка. Планую нарешті дочитати дві книжки маловідомих у нас авторів — Михаїла Бару «Записки понаехавшего» та Алєксєя Альохіна «Голыми глазами». Напевно, це «потік свідомості», але неймовірно спрощеної форми, свідомо зведеної до рівня анекдота. - Які книжки можете порадити для читання іншим? - Порадник з мене нікудишній, але я точно знаю, що ті, хто читає постійно журнал «Кур’єр Кривбасу», у виборі ніколи не помиляться. Можу назвати тексти другого числа, який щойно з’явився у книжкових магазинах, — це спогади Віктора Неборака, зі спадщини Василя Барладяну, романи Александера Гранаха, Вєслава Мислівського, новели Вірджинії Вулф, вірші Василя Махна, Юрія Буряка. А в наступному числі часопису будуть нові тексти Михайла Бриниха, Василя Трубая, Андрія Любки, Юрія Щербака, Йозефа Рота, Богдана Бойчука.  Фото: day.kiev.ua
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2011/03/18/074009.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.