Буквоїд

Названо імена лауреатів премії Лесі Українки

24.02.11 11:12 / Буквоїд
Стали відомі імена лауреатів премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2010 рік.
Переможці були визначені таємним голосуванням на засіданні Комітету з присудження премії, який очолює віце-прем´єр-міністр України Тихонов. Він поінформував, що на отримання Премії Кабінету міністрів України ім. Лесі Українки було подано понад 40 творів, 23 з яких - номінація «Літературні твори для дітей та юнацтва», 14 - номінація «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва», 3 - номінація «Театральні вистави для дітей та юнацтва», 1 - номінація «Кінотвори для дітей та юнацтва». За результатами таємного голосування, комітет прийняв рішення висунути на здобуття Премії Марію Пономаренко (Марія Григоренко), автора творів «Жайвір», «Сонячна країна - моя Україна», «Усміхненій Сонях» у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва». У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» перемогла Марина Пузиренко з книгою «Лускунчик». Творча група Рівненського академічного обласного театру ляльок з виставою «Лісова пісня» (за мотивами драми-феєрії Лесі Українки) стала переможцем у номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва». У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» висунуто на здобуття премії режисера Оксану Карпус (Українська студія анімаційних фільмів, м. Київ) за анімаційний фільм «Театральний роман». Тихонов на засіданні комітету наголосив на необхідності проводити більш широку інформаційну кампанію щодо Премії Кабінету міністрів України ім. Лесі Українки, щоб участь у ній могли брати якомога більше українських авторів, тим самим підсилювати конкуренцію. За матеріалами УНІАН
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2011/02/24/111219.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.