Буквоїд

Топ-10 книжок лютого від Ozon.ru

18.02.11 18:55 / Буквоїд
«Буквоїд» пропонує огляд десяти художніх книжок, які в лютому користуються найбільшою популярністю у відвідувачів інтернет-крамниці Ozon.ru.


Михайло Ходорковський. «Статті. Діалоги. Інтерв´ю» У книзі представлені статті та інтерв´ю Михайла Ходорковського, його діалоги з письменниками Григорієм Чхартішвілі (Б. Акунін), Борисом Стругацьким і Людмилою Уліцькою.


Людмила Уліцька. «Зелений намет» «Зелений намет» — це роман про любов, про долі, про характери. Це справжня психологічна проза. Але водночас, новий твір Уліцької ширше цих визначень. І, як завжди в Уліцької, крім ідейного та морального посилання, є ще емоційний живопис, той унікальний дар, завдяки якому книги письменниці перекладено десятками мов та прочитано мільйонами читачів. Тільки їй властива бронебійна іронічність, завдяки якій багато епізодів на рівні одного абзацу перетікають з високої трагедії в майже швейківський комізм. «Зелений намет» — дуже серйозна і дуже смішна книжка.

Олександра Марініна. «Особисті мотиви. У 2 томах. Том 1» Минуле невідривно дивиться в майбутнє. Щоб розібратися в сьогоднішньому дні, треба озирнутися назад. А злочин, який розслідує приватний детектив Анастасія Каменська, своїм корінням явно йде в минуле. Хтось вбив смертельно хворого, безпорадного хірурга Євтєєва, що давно залишив лікарську практику. Значить, була якась небезпечна таємниця у минулому цього лікаря, і помста наздогнала його на порозі смерті. Втім, часто під маскою помсти ховається елементарне бажання щось виправити, поліпшити у своєму житті. А фігурантів цієї справи охоплює безліч пристрасних бажань: жадоба влади, багатства, задоволення своїх химерних амбіцій.   Олександра Марініна. «Особисті мотиви. У 2-х томах. Том 2»  Минуле невідривно дивиться в майбутнє. Щоб розібратися в сьогоднішньому дні, треба озирнутися назад…


Хенк Муді. «Бог ненавидить нас усіх» Хенк Муді — головний герой культового серіалу «Californication» у виконанні Девіда Духовни — знаменитий письменник, який не виходить з творчої кризи з того часу, як його роман «Бог ненавидить нас усіх» став бестселером і був екранізований під назвою «Ця божевільна штучка на ім´я кохання». Він п´є все, що горить, і любить все, що ворушиться. Роман «Бог ненавидить нас усіх», ніби вийшов з-під руки Брета Істона Елліса або молодого Чарльза Буковські, і оповідає про пригоди і серцеві поневіряння студента-недоучки, який завдяки випадку стає успішним драг-дилером, починає обертатися в богемних колах, і навіть поселяється в нью-йоркському готелі «Челсі» — легендарному притулку Леонарда Коена і Дженіс Джоплін, Аллена Гінзберга і Чарльза Буковські.   Віктор Пєлєвін. «Ананасова вода для прекрасної дами» Збірка нових повістей та оповідань письменника, за словами видавців, має розміри 7,87 х 4,92 х 1,1 дюйми, і важить приблизно 0,9 фунта.   Діна Рубіна. «Синдром Петрушки» Діна Рубіна зробила неможливе — з´єднала три різні жанри: захопливий і водночас майже готичний роман про ляльок і лялькарів, який поєднує у собі сімейний детектив і психологічну драму. Людина і лялька, лялькар та лялька, що збунтувалася, людина як лялька — в руках долі, в руках Творця — ця глибока і багатовимірна метафора представлена автором різними гранями, без зайвих прямолінійних аналогій. Майстерність літературного «живопису» Рубіної, пейзажного і портретного, як завжди — на висоті: ти немов їси скибками запашне смачне повітря і задихаєшся від насолоди.  

Саймон Тофілд. «Кіт Саймона сам по собі» Вгадайте, чим займається ваш кіт, варто йому втекти від вас.   Айн Ренд. «Атлант розправив плечі» «Атлант розправив плечі» (комплект з 3 книг) — головний твір американської  письменниці російського походження, що живе Айн Ренд, перекладений багатьма мовами. Своєрідно поєднуючи фантастику і реалізм, утопію і антиутопію, романтичну героїку та спопеляючий гротеск, автор дуже по-новому ставить одвічні питання і пропонує свої варіанти відповідей — гострі, парадоксальні, неоднозначні.

Борис Акунін. «Смерть на брудершафт. Фільма сьома. Фільма восьма» «Смерть на брудершафт» — назва циклу з 10 повістей в експериментальному жанрі «роман-кіно», в якому поєднується літературний текст з візуальністю кінематографа. Повість «Марія, Марія...» (сьома фільма) проливає світло на таємничу загибель знаменитого лінкора. Восьма фільма «Нічого святого», розповідає про замах на життя російського імператора.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/raityng/2011/02/18/185535.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.