Буквоїд

«Мистецький Арсенал» започаткував новий книжковий ярмарок

18.02.11 07:54 / Буквоїд
Перший міжнародний книжковий ярмарок «Книжковий Арсенал» - новий проект національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» відбудеться 28-31 травня 2011 року.
Особливість «Книжкового Арсеналу» - «культурна синергія, намір вийти за межі літературно-видавничого гетто, відобразити розвиток технологій, взаємозв´язок з повсякденними, актуальними реаліями та іншими видами мистецтва-візуального, медійного, музичного», - пояснюють його організатори.

І обіцяють, що на ярмарку не буде випадкових, надто вузькоспеціалізованих заходів. У ньому не обговорюватимуть одні й ті самі теми й не запрошуватимуть тих самих спікерів рік за роком.

Кожен з днів ярмарку матиме певну спрямованність: День літератури non-fiction,  День літератури про мистецтво, дизайн та архітектуру, День, присвячений новим технологіям (видавничим, маркетинговим, споживацьким, бібліотечним, дизайнерським, День Києва.

Крім цього, щодня проходитимуть спеціальні події та програми.

Фото: delo.ua
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2011/02/18/075455.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.