Буквоїд

Луценко радить читати книжки і відмовитись від шансону

08.02.11 16:17 / Буквоїд
Юрій Луценко, який зараз перебуває у Лук’янівському СІЗО столиці, вже встиг прочитати «Записки…» Ліни Костенко. Екс-міністр закликає усіх взяти до рук книжки Андруховича, Забужко, Костенко etc.
Про це йдеться у відкритому листі Луценка.   «За два дні я проковтнув «Записки…» Ліни Костенко. Скільки живих думок, щирих емоцій, вірних висновків! Як свіже повітря в годину щоденної прогулянки, що належить ув’язненим, такі книги, очевидно, необхідні тим, хто хоче лишатися людьми в Україні.

Врятуйте наші душі – вимкніть зомбоящик, візьміть книги Андруховича, Забужко, Костенко, Загребельного, Іваничука, Дзюби, Грабовського, Шкляра, Мушкетика, Горліс-Горського, Вінграновського, Стуса.

Вимкніть бидлячий шансон в авто і на роботі. Полікуйтеся Квіткою Цісик, «Пікардійською терцією», Івасюком, Чубаєм», - пише Юрій Віталійович. І додає: «У нинішній Україні дуже важливо залишитися не тільки культурною людиною, але й українцем. Стовідсотково права Ліна Костенко: «У нас тепер така свобода, наче сміттєпровід прорвало. Свобода хамства, свобода невігластва, свобода ненависті до України. Все, що є ницого й зловорожого, вигрівається під сонцем нашої демократії. Україною правлять люди, які її не люблять і яка їм чужа».

Фото: www.nso.org.ua  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2011/02/08/161751.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.