Буквоїд

Тарас Малкович: Книги невідомих мені авторів обираю за назвою

17.11.10 12:00 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає поет та перекладач Тарас Малкович.
- Що Ви читали останнім часом? Що сподобалося, що ні?
- Дуже вразили нещодавно прочитані новели у збірці творів Тібора Дері, вони такі мальовничі, що й найбіднішу уяву потягнуть за хвоста і активізують. Вчора почав читати «Луйтру в небо» Петра Мідянки - враження щонайтепліші. - Як обираєте книги для читання?
- Обираю, перш за все, за назвою (якщо це не критична література і якщо автор мені невідомий) - мушу сказати, що не завжди цей метод себе виправдовує. По-друге, гортаю книжку, вибрану за першим методом, подекуди зупиняючись на якомусь уривкові, і таким чином вибір стає вужчий - оце дієвіше.

- Що порадите для читання іншим? - Власне й пораджу я Тібора Дері, Петра Мідянку, легеньку і вишукану книжку Юрія Винничука «Груші в тісті» і, мабуть, збірку новел Діно Буццаті: читав її давніше, але залишила в мені аж надто яскравий слід.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2010/11/17/120057.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.