Буквоїд

У Києві стартував ярмарок «Книжковий світ-2010». ФОТО

11.11.10 17:20 / Буквоїд
11 листопада у столичному експоцентрі «Спортивний» розпочав свою роботу XIII Київський міжнародний книжковий ярмарок.  
В офіційному відкритті форуму взяли участь представники європейськи хорганізацій, які працюють у Києві, перший Президент України Леонід Кравчук, міністр юстиції Олександр Лавринович, колишні міністри закордонних справ – Володимир Огризко та Борис Тарасюк. Це пов’язано із тим, що, крім численних презентацій книжкових новинок, літературних вечорів, письменницьких кулінарних шоу тощо відбудуться й акції присвячені 60-річчю Європейської конвенції з прав людини та 15-річчю членства України у Раді Європи. У перший день «Книжкового світу» відбулися автограф-сесії Леоніда Кравчука (книжка «Одна Україна, єдиний народ», Галини Тарасюк, Наталії Розинської, Олександра Ірванця, Василя Шкляра, Юрія Винничука, Андрія Куркова.   Організатор і натхненник «Книжки року» Костянтин Родик
    Леонід Кравчук був у центрі уваги журналістів і читачів   Міністр юстиції Олександр Лавринович і організатор ярмарку «Книжковий світ-2010» Едвін Задорожний   
Зліва-направо: видавці Анетта Антоненко («Кальварія») і Елеонора Сімонова («Нора-Друк»)      Директор магазину електронниг книг Мост Паблішінг Олексій Авраменко демонструє PocketBook 903 Pro
Ольга Сумська та Дмитро Капранов 
Станіслав Цалик та Пилип Селігей


Андрій Кокотюха
Наталя Розинська

Письменник Тарас Федюк


Юрій Винничук

Письменник Юрій Завгородній  На «Письменницькій кухні» господарювала Ольга Сумська (книжка «Готуємо разом»). Сьогодні ж стартував і ПОКЕТБУК КВЕСТ. Проводять його компанія PocketBook спільно з братами Капрановими (видавництво Зелений пес) та мережею ресторанів «Егоїсти». 

Головні призи – найсучасніші моделі електронних рідерів – PocketBook 903 Pro та PocketBook 603 Pro з функціями 3G, WiFi, Bluetooth, Touchscreen з діагоналлю екранів 10 та 6 дюймів. 

На центральному майданчику виставки красується сейф із головними призами, але відкрити його зможе тільки переможець. А якщо точніше – два переможці. 

Основна мета квесту – зібрати шестизначний код від сейфу з призами. Учасник, який першим віднайде код автоматично, стає переможцем та отримує головний приз – десятидюймовий рідер PocketBook Pro 903. Другий головний приз отримує один з тих, хто вгадає код та залишить заповнений флаєр в прозорій скрині біля сейфу на виставці «Медвін».  У рамках ярмарку відбудеться Міжнародний фестиваль-форум каліграфії, шрифту та книжкового мистецтва «Манускрипт», а також заплановані Дні фантастики у Києві. «Буквоїд»
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2010/11/11/172014.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.