Буквоїд

Дар’я Донцова опублікує сотий детектив

10.02.09 17:27 / Буквоїд
Сотий детектив Дар’ї Донцової «Легенда про трьох мартишок» побачить світ у лютому 2009 року. Новий твір продовжить серію книг про «любительку приватного розшуку» Дашу Васильєву.
2009 року Дар’я Донцова відзначає десятиріччя свої творчої діяльності. Видавництво «Ексмо», яке випускає книги письменниці, у листопаді 2008 року подало заяву до «Книги рекордів Росії» - Донцова претендує на звання найбільш плодовитого автора. Агрипина Донцова – таке справжнє ім’я письменниці – закінчила у 1974 році факультет журналістики МДУ. Свій перший твір у жанрі іронічного детективу «Круті спадкоємці» вона написала 1999 року, перебуваючи у лікарні у зв’язку із онкологічним захворюванням. За результатами опитування читачів, Донцова неодноразово ставала лауреатом премії «Письменник року» та конкурсу «Книга року» у номінації «Бестселер». За її творами були зняті кілька телевізійних серіалів. Сумарний тираж творів Дар’ї Донцової перевищує 110 мільйонів екземплярів. За матеріали Lenta.ru
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/world/2009/02/10/172749.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.