Буквоїд

Спортивна фантастика у виконанні Дмитра Федорова

10.02.09 08:49 / Буквоїд
Фантастичний роман про футбольний матч між силами добра та зла у 2012 році відомого російського спортивного коментатора Дмитра Федорова, побачить світ у видавництві АСТ.
Час дії роману – апокаліптичний 2012 рік. Шахраї вирішили організувати у віртуальному стимуляторі MAGIC футбольний матч ери між командами світлих і темних сил людства. На воротах команди темних сил - Мао Цзедун, на лінії захисту - Гітлер, Піночет, Муссоліні та  Франко, півзахисник – Сталін,  по лініям - Саддам Хусейн і Усама бен Ладен, а у атаці - маркіз Де Сад та ін. Ворота світлих сил захищає Мартін Лютер, у обороні грають Будда, Магомет, півзахисники - Ейнштейн та Махатма Ганді тощо. Сам автор книги каже, що його робота несерйозна і нагадує комедію. «Ця книга – якоюсь мірою «Мертві душі» 21 століття, але, на відміну від гоголівського роману, вона більш позитивна і оптимістична», - вважає Дмитро Федоров, який є автором книг «Игрокамера.Bet» та «Відпочивай з Гусом Хіддінком». Інформація: РІА «Новини»
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2009/02/10/084902.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.