Буквоїд

«Мистецький Рейтинг» від «Виделки»

09.02.09 07:30 / Буквоїд
На культурному порталі «Виделка» стартувала мистецька віртуальна премія. Читачі можуть проголосувати за найкращі фільми, книжки, музичні релізи, театральні постановки та фестивалі 2008-го року.
Цьогоріч література розділена на три підномінації - проза, поезія та переклади.

Правила голосування: можна обирати свого кандидата, бажано відмічатися в коментарях, там само можна додати й власну кандидатуру в тій чи іншій номінації. Як кажуть організатори «Мистецького Рейтингу», жоден переможець не отримає ані грошової премії, ані місця на кладовищі (це не Шевченківська премія). Це суто віртуальна забава з об´єктивним голосуванням. Минулого року першість у номінації «Книги» розділили Сергій Жадан («Марадона») та Оксана Забужко («Notre Dame d’Ukraine»). У номінації «Музика» перше місце посів «ДахаБраха» («Ягудки»), у номінації «Кіно» - «Orangelove» Аланв Бадоєва, а у номінації «Театр» - Театр «Арабески» із «Радіошансоном».  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/raityng/2009/02/09/073019.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.