Буквоїд

Сергій Лук’яненко написав казковий роман

07.02.09 09:59 / Буквоїд
Відомий письменник-фантаст Сергій Лук’яненко, автор бестселерів «Денна Варта» та «Нічна Варта», написав казковий роман для сімейного читання «Недотепа».
Як розповів РІА «Новини» Сергій Лук’яненко, його новий роман – це гумористичне фентезі, сюжет якого не має стосунку до раніше написаних ним книг. «Цю книгу із заниженим змістом жорстокості я можу назвати казковим романом. Думаю, його із цікавістю будуть читати і діти, і дорослі. Це сімейна книга», - сказав письменник. Дія роман відбувається у видуманому світі, схожому на середньовіччя. Головний герой – юнак, син герцога за прізвиськом Недотепа, якого обманом позбавляють престолу. Він намагається знайти справедливість і покарати кривдників. На цьому шляху юнак потрапляє на навчання до мага, де пізнає своєрідну творчу магію. За словами Лук’яненка, книга повинна з’явитися наприкінці квітня – на початку травня у видавництві АСТ. Інформація: РІА «Новини»
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/world/2009/02/07/095954.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.