Буквоїд

Британські бібліотеки назвали найпопулярнішого письменника

06.02.09 22:36 / Буквоїд
Джеймс Паттерсон, автор майже 60 трилерів, виявився найбільш затребуваним автором у британських бібліотеках 2008 року. Як пише The Guardian, за 12 місяців читачі брали його додому 1,5 млн. разів.
За даними Forbes, у 2007-2008 роках Паттерсон заробив $ 50 млн., що ставить його на друге місце у рейтингу найбільш оплачуваних письменників. У цьому списку автор таких бестселерів, як «І прийшов павук» та «Цілуючи дівчат», поступається лише Джоан Ролінг. Друге місце у бібліотечному рейтингу посідає дитяча письменниця Жаклін Уілсон. На третій позиції опинилася група авторів, які пишуть для дітей під колективним псевдонімом Дейзі Медоус. Четверте місце дісталося Норі Робертс, автору детективів та жіночих романів, п’яте – дитячій письменниці – Франческі Саймон. За матеріалами Lenta.ru

Фото: Dni.ru
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/raityng/2009/02/06/223655.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.