Буквоїд

До риби – з любов’ю

21.10.10 23:32 / Буквоїд
З 15 по 17 жовтня у Ялті проходив щорічний Сінані-фест.
Організатори цього буремного поетичного дійства – група «Водолазовы братья и сестры»  цього року обрали тему «Рибяча любов», яку якраз і мусили розкрити учасники поетичного змагання. 

Хоча оскільки серед членів журі сиділи такі два секс-символи як Дмитро Лазуткін і Макс Кабір, дівчатам про рибу писати не кортіло, вони мали перед собою значно кращі об’єкти оспівування.


Євгенія ЧупринаЮрій Володарський  У результаті першу премію поділили між собою киянка Євгенія Чуприна, яка таки дійсно любила рибу, та москвич Герман Власов, що купався у морі з Лазуткіним. Друга премія дісталась Сергію Трафедлюку з Севастополя,  який у минулому році був найкращим з присутніх, а третю премію отримав Антон Бахарев-Черненок з Пермі. Присудили також і Гран-прі, але оскільки серед членів журі знаходився батько переможиці Станіслав Мінаков, і деякі члени журі скаржилися на неадекватні оцінки, які виставляли інші, щоби просунути дівчину.

На фото вгорі: Дмитро Лазуткін
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2010/10/21/233251.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.