Буквоїд

Гайтана: Зараз я пишу книжечку для діток

06.08.10 07:27 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає співачка Гайтана.
- Що Ви читали останнім часом?
- Мене дуже вразила книга Жан Ледлофф «Як виростити дитину щасливою. Принцип наступності»! Це книга дослідниці, яка прожила декілька років в племені південноамериканських індіанців і вивчала їхнє життя. На основі отриманих знань, вона вивела формулу щастя. Я купила одразу декілька книг і всі роздарувала. У книзі йдеться про те, що обов´язкова умова щастя — це ручний період, коли дитина весь час, поки не почне ходити самостійно, «живе» на руках у мами або сестри. І я про це багато думала, хоча й розумію, що з новонародженим в офіс не прийдеш і на концерт не візьмеш. Але кожна жінка, має бути готова до народження дитини і повинна багато від чого відмовитися. Всім раджу почитати — і тим, хто вже став мамою, і тим, хто планує стати нею в майбутньому.

- Що плануєте почитати? Як обираєте книги для читання? - Один з моїх улюблених фільмів, фільм, який мене дуже вразив — це  «Щоденник пам´яті». Він знятий за сюжетом однойменного роману Ніколаса Спаркса, опублікованого в 1996 році і став бестселером у перший же тиждень продажів. Тепер, після фільму, дуже хочу почитати і книжку.

- Що порадите почитати іншим? - Зараз я займаюся своїм проектом і пишу книжечку для діток. Вона називатиметься «Як стати суперзіркою». Там будуть всілякі корисні поради. Книгу плануємо презентувати вже восени. Фото: gaitana.com
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2010/08/06/072743.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.