Буквоїд

Нагородження «Кореспондентом» фіналістів конкурсу «Найкраща українська книга-2010». ФОТОРЕПОРТАЖ

02.07.10 15:41 / Міла Іванцова
У столичній кнайпі «Купідон» журнал «Кореспондент» оголосив про завершення щорічного конкурсу «Найкраща українська книга» і вручив призи переможцям.
Цього року на конкурс було висунуто по 20 книжок у двох номінаціях. Фіналістами в номінації «Белетристика» стали: 1 місце – Оксана Забужко, «Музей покинутих секретів»; 2 місце – Марія Матіос, «Чотири пори життя»; 3 місце – Ірен Роздобудько, «Гра в пацьорки». Фіналісти номінації Документалістика: 1 місце – Олесь Ільченко, «Місто з химерами»; 2 місце – Максим Кідрук, «Мексиканські хроніки»; 3 місце – Юрій Іздрик, «Флешка 2gb». На презентації були відсутні двоє фіналістів – Марія Матіос та Олесь Ільченко. Інші ж автори після вручення нагород потішили гостей читанням уривків зі своїх творів (вже виданих та ще зовсім нових).Ірина Ілюшина («Кореспондент») і член журі Олексій Ананов   Переможниця конкурсу - Оксана ЗабужкоІрен РоздобудькоМаксим КідрукОксана Забужко у центрі увагиІрен Роздобудько і Леся Воронина

На фото вгорі: Юрко Іздрик

Фото: Міла Іванцова
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/nagorody/2010/07/02/154151.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.