Буквоїд

Тетяна Трофименко: «Я не стомлююся рекомендувати «Білі зуби» Зеді Сміт»

16.06.10 07:54 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає літературний критик Тетяна Трофименко.
Що Ви читали останнім часом? Що сподобалося, а що ні?  
Останнім часом у мене «в роботі» був досить строкатий набір літератури: «Вибрані твори» письменника розстріляного відродження Майка Йогансена, збірка поезій Олега Короташа, «Декамерон» (збірка оповідань сучасних українських прозаїків) та український переклад сиквелу «Дракули» Брема Стокера. Слід сказати, що значній кількості авторів з цього переліку Йогансен міг би дати майстер-клас. Що найближчим часом плануєте прочитати?  
На черзі - творчість Антона Санченка, зокрема його нова піксельна книжка «Нариси бурси», «Полювання на Вальшнепа» (документи й матеріали, пов’язані з «історією взаємин» Миколи Хвильового та ГПУ) та есеї Ярослава Грицака «Життя, смерть та інші неприємності».

Що рекомендуєте прочитати?  
Повертаючись до першого пункту, людям творчості раджу почитати «смолоскипівського» Йогансена - його поради щодо версифікації та побудови оповідання не лише корисні практично, але й містять багато іронічних характеристик літературного процесу, котрі актуальні й сьогодні. Оскільки ж зараз час відпусток і відпочинку, на пляжі й у подорожі можна взяти того ж «Декамерона» або книгу, котру я не стомлююся рекомендувати, - «Білі зуби» британської письменниці Зеді Сміт.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2010/06/16/075445.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.