Буквоїд

Літературний Інтернет: Сайт Івана Андрусяка

21.05.10 07:21 / Буквоїд
«Буквоїд» продовжує оглядати літературні портали та персональні сайти українських письменників. Сьогодні ми презентуємо сайт Івана Андрусяка.
На чільній сторінці порталу розміщено не лише фотографію письменника, а й… відбиток пальця. Невідомо, щоправда, чи це відбиток належить Іванові Андрусяку чи просто елемент оформлення. Сайт письменника складається з 10 основних розділів. Крім звичних (Поезія, Проза, Фотогалерея, Есеїстика, Переклади і т.п.), є ще Критика на мої тексти, Мої тексти в перекладах (є навіть португальскою та вірменською мовами) та Дещо про мене.  Окремої уваги заслуговує розділ Для дітей. Для того, щоб читач не розгубився, письменник сам коротко повідомляє на головній про все нове, що відбувається на порталі:  «У поетичному розділі — одразу четвірко нових віршів! У розділі інтерв’ю — я в проекті Ірини Славінської «Абетка» на «Українській правді». у розділі критики — рецензія на «Ельзу» Олега Солов’я. У розділі перекладів — два вірші білоруса Міхася Скобли». Нагадаємо, що у Івана Андрусяка також є ЖЖ-щоденник «Птахи та інші історії». Постійна адреса офіційного сайту: http://dyskurs.narod.ru/
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/internet/2010/05/21/072156.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.