Буквоїд

V Весняний ярмарок «МЕДВІН». День перший. ФОТОРЕПОРТАЖ

08.04.10 23:37 / Буквоїд
8 квітня у столичному «Експоцентрі» відкрився V Весняний ярмарок «МЕДВІН». У його рамках розпочала свою роботу Асамблея фантастики «Портал-2010».
Однією із особливостей нинішнього книжкового форуму є участь у ньому представників Національного олімпійського комітету, завдяки якому на ярмарку розгорнуто міжнародну експозицію спортивної книги, участь у якій беруть представники країн СНД, зокрема, Росії та України. Як заявив голова багаторазовий олімпійський чемпіон Сергій Бубка, НОК України має намір докласти зусиль для популяризації спорту на сторінках книжок, створюючи цілі серії видань. Окрім цього, сьогодні ж брати Капранови та публіцист Сергій Руденко у рамках акції «Письменники на кухні» почастували гостей ярмарку блюдами власного приготування – мамалигою та «Політичним вінегретом». У «Літературній кав’ярні» Володимир Войтенко представив кінопроект «Мудаки. Арабески» - короткометражні фільми за творами сучасних українських письменників, а Неда Неждана -  виставу «Самогубство самоти». На сцені ж літературного бістро «У Пегаса» виступили Олег Коцарев, Вано Крюґер, Павло Коробчук, Катерина Звєрєва, Сергій Пантюк. Лекцію на тему майбутнього електронних книг прочитав директор компанії BookLand Олексій Авраменко, а письменниця і журналістка Світлана Пиркало розказала про український сленг.


Володимир Войтенко і Дмитро КапрановФантаст Сергій ДяченкоБрати Капранови на кухніПлавець Денис Силантьєв і головний редактор "Видавництва Старого Лева" Мар´яна СавкаСергій Руденко готує "Політичний вінегрет"Письменник Андрій Кокотюха і один із співзасновників книжкового магазину "Читайка" Павло Руденок

Керівник магазину електронних книг BookLand Олексій АвраменкоПисьменниця Міла Іванцова


Василь РубанСергій Грабар


Поет Станіслав Вишенський


Павло Коробчук виступає в бістро «У Пегаса»


Олександр Моцар та білоруський поет Сергій Прилуцький


Вано КрюґерСергій Пантюк
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2010/04/08/233753.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.