Буквоїд

У Києві презентують роман Галини Лицур-Щадей «Вдома чекає Марко»

23.04.24 10:59 / Буквоїд
26 квітня о 19.00 у Книгарні «Сенс» (Київ, пров. Микільський1/25) відбудетьсяпрезентація роману Галини Лицур-Щадей «Вдома чекає Марко».  
Модератор зустрічі – письменник, літературознавець Ростислав Семків.
27 квітня, у суботу, о 19.00 на Фестивалі «Книжкова країна» (Павільйон №1, Зал №1) відбудеться обговорення роману «Вдома чекає Марко».   Тема зазначена як «Шлях до себе: розмова про почуття, вибір і волю бути тим, ким ми є насправді». Учасниці – письменниця Галина Лицур-Щадей та громадська діячка, народна депутатка Соломія Бобровська. На основі психологічного роману «Вдома чекає Марко» говоритимуть про: - успіх і його варіативність - про вплив дитячих травм на дорослих - про можливість і доцільність відповідати ідеальному образу, навʼязаному суспільством і бути в гармонії з собою - про здатність жертвувати собою: плюси й мінуси в контексті сучасних реалій

Роман «Вдома чекає Марко» - це історія дорослішання, історія пошуку і, щонайважливіше, віднайдення себе. Довідка про авторку: Галина Лицур-Щадей народилася і живе на Прикарпатті. Закінчила факультет журналістики ЛНУ імені Івана Франка. Понад 20 років веде підприємницьку діяльність. У 2019 році вийшла друком її перша книжка «Таке життя» (ЛА «Піраміда», Львів). Збірка оповідань відзначена літературною премією імені Ірини Вільде (2021) та премією імені Олеся Гончара (2022). Лицур-Щадей Галина. Вдома чекає Марко. – Чернівці : Книги – ХХІ, 2024. – 280 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2024/04/23/105906.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.