Буквоїд

У столичному «Комфорт Тауні» відкривається нова «Книгарня Є»

22.04.24 15:36 / Буквоїд
Нова книгарня мережі зʼявиться у закритому комплексі «Комфорт Таун» в Києві, за адресою просп. Соборності 17.
Технічне відкриття відбулось 19 квітня, а вже 27 квітня заплановане святкове, що порадує жителів комплексу та його гостей акціями та особливими подарунками. Це стала 60-та книгарня мережі. Книгарня площею 67 кв.м. пропонує близько 10 тис. найменувань сучасної та класичної літератури українських та зарубіжних авторів. Це вже другий магазин за цей рік, який розмістився на лівому березі – в минулому місяці відкрилась книгарня на Позняках, за адресою Олени Пчілки 8. 


«Ми раді, що можемо запросити до 60-ї книгарні. Відкриття в Комфорт Тауні є особливим для нас, але це не перший досвід роботи в закритих комплексах. Подібні відкриття не стільки про комерцію, скільки про бажання дати  можливість людям зайти за книгою після робочого дня, або порадувати дитину розмальовкою по дорозі додому з садочка. Наша команда щаслива, що тепер «Книгарня Є» може здійснювати читацькі бажання та нести свою місію ще й у Комфорт Тауні». - розповіла Лариса Гужвинська, директорка зі стратегічного розвитку «Книгарні «Є».   
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2024/04/22/153647.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.