Буквоїд

Галину Крук номіновано на Griffin Poetry Prize

19.04.24 18:17 / Буквоїд
Українська письменниця Галина Крук потрапила в короткий список літературної премії Griffin Poetry Prize зі збіркою A Crash Course in Molotov Cocktails ("Прискорений курс із "коктейлів Молотова").
Про це повідомили на сайті премії. Галина Крук видала англомовну збірку віршів у травні в американському видавництві Arrowsmith Press. Більшість текстів збірки авторка написала після початку повномасштабного вторгнення. На англійську мову книгу переклали доцентка кафедри слов´янської літератури та культури Стенфордського університету Юлія Ільчук і професорка літератури в Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго Амелія Ґлейсер. Журі премії прочитали 592 поетичні книжки, серед яких 49 перекладів з 22 мов, представлені 235 видавництвами з 14 різних країн. Усього у список номінантів премії увійшло п´ять книжок. Переможця оберуть 5 червня. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2024/04/19/181728.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.