Буквоїд

Сьогодні у Тернополі Юлія Чернінька презентує "Барні 613"

18.04.24 15:19 / Буквоїд
У четвер, 18 квітня, до Тернополя завітає письменниця Юлія Чернінька. Презентація її нової книги «Барні 613» відбудеться о 18:30 у Книгарні «Є» за адресою: вул. Валова, 5-9.
Про трилер, що занурює у музику і містику, знайомить з вулицями Львова і привідкриває чимало таємниць з життя головної героїні Марії говоритимуть авторка Юлія Чернінька та модераторка Ольга Єгайлова.

Книга «Барні 613»: https://starylev.com.ua/knyga-barni-613
Із відомою співачкою Марією Лакрицькою кояться дивні речі. Усе почалося після болісного розлучення з чоловіком. Загадкові повідомлення від невідомого абонента. Дивні люди, які згодом виявляються не тими, за кого себе видавали спочатку. Предмети, що на ранок опиняються не там, де їх залишили ввечері. Що це? Хто саме переслідує співачку? І взагалі — що це все означає? Це реальність чи тільки плід запаленої уяви чутливої нервової жінки? Як би там не було, коло стискається. І Марія — всередині цього зловісного кола.

Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2024/04/18/151903.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.