Буквоїд

«Видавництво Старого Лева» започатковує цикл подій про Схід та Південь України

14.04.24 20:47 / Буквоїд
Серія подій «Розмова про Дім» відбудеться у київській книгарні-кав’ярні Старого Лева на Михайлівській, 18, у квітні та травні.
Запрошені гості, серед яких Макс Щербина, Яна Брензей, Алім Алієв, разом з модераторами розкажуть про рідні міста й регіони, які зараз тимчасово окуповані росією: Запоріжжя, Донеччина, Луганщина, Херсонщина, Харківщина та Крим.  Для багатьох – частина України, територія й точка на карті, для інших — Дім. Дім, де відбулося зростання й формування, дім, де залишилася родина, місце спокою й місце спротиву. Дім, який забрали. І Дім, у який ми всі обов´язково повернемося.  15 квітня о 19:00 — про рідне Запоріжжя розкажуть тележурналістка та блогерка Яна Брензей, редактор Телебачення Торонто Макс Щербина, модеруватиме розмову Тетяна Терен — журналістка, культурна менеджерка, виконавча директорка Українського ПЕН.  25 квітня о 19:00 — про рідну Луганщину говоритиме поетка, сценаристка, драматургиня Любов Якимчук, модеруватиме письменник, музикант, комунікаційник, волонтер Павло Коробчук.  29 квітня о 18:30 — про рідну Херсонщину розкаже авторка музичного проєкту «артистка Чуприненко» Маруся Чуприненко, модеруватиме письменник, документаліст Мирослав Лаюк.  8 травня о 19:00 — про рідний Крим згадуватимуть журналіст, правозахисник Алім Алієв та письменник, журналіст Рустем Халіл. Модеруватиме розмову головна редакторка медіа про культуру «Сенсор» Анастасія Євдокимова.  Зустрічі про Донеччину та Харківщину реалізуються в травні й будуть анонсовані незабаром. Вхід на всі події вільний, без попередньої реєстрації.   
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/meetings/2024/04/14/204727.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.