Буквоїд

У ВСЛ виходить новий роман Юлії Чернінької "Спадок на кістках"

05.04.24 16:06 / Буквоїд
У Видавництві Старого Лева виходить нова книжка Юлії Чернінької "Спадок на кістках".
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила сама письменниця. "Головний лейтмотив цієї книги доволі простий і болісно важливий. Непокаране зло завжди повертається!

Книга "Спадок на кістках" - це дуже важливий для мене роман, у якому перемежовується сучасність із минулим. Це - відлуння історії, яка не отримала належної відплати. Це - багато сімей зі складною долею… І лише старі фотокартки, що давно вигоріли, не дають забути людей, які в дуже дивний спосіб вирішили нагадати про себе", - зазначила авторка.
Головна редакторка видавництва Мар´яна Савка у brulb до книги так пише про нову роботу письменниці:

"У книгу Юлії Чернінької пірнаєш з головою, не в змозі відірватися від багатошарового сюжету, переплетення людських доль, часів і злочинів, поки не розкриєш найбільшої таємниці спадку на кістках".
Письменник Василь Махно каже, що у "Спадку..." вміло переплетені оповідні інтриги:

"Юлія Чернінька, перемежовуючи сучасність з недавнім минулим, реальні події з містикою, водячи нас вулицями Львова та Добромиля, вміло плете оповідні інтриги. Герої її твору, уражені родинною пам´яттю, віднайденим мистецьким спадком, намагаються розплутати історичні й родинні таємниці та травми. У підсумку - переплетення достовірного з вигаданим дозволяє письменниці мовою простих натяків сказати, що всі ми відповідальні за все".
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2024/04/05/160612.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.