Буквоїд

Анатомія Шонди Раймс, або Як уникнути покарання за серіали? Лекція від кінокритикині Катерини Сліпченко

04.04.24 17:19 / Буквоїд
Шонда Раймс — сценаристка популярних серіалів «Анатомія Ґрей», «Скандал», «Бріджертони» і «Як уникнути покарання за вбивство», володарка багатьох телепремій, які отримувала зокрема за те, що «змінила обличчя американського телебачення». А ще вона – авторка книги «Рік, коли я казала «Так», що нещодавно вийшла друком у «Видавництві Старого Лева».
Про Шонду Раймс, її всесвіт Shondaland, особливості створених серіалів, секрети їх успіху та приховане закулісся розкаже їх шанувальникам кінокритикиня, членкиня Української кіноакадемії та Українського Оскарівського комітету Катерина Сліпченко – на лекції, що відбудеться 4 квітня о 18:30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17).

«Рік, коли я казала «ТАК»»: https://starylev.com.ua/knyga-rik-koly-ya-kazala-tak
На піку своєї кар’єри Шонда Раймс зрозуміла, що надто часто відмовляється від щедрих можливостей, які пропонує їй життя. Тож безстрашно вирішила цілий рік відповідати всім викликам «так»! Щиро й відверто Шонда Раймс розповідає про те, як боролася із зайвою вагою і страхом публічних виступів, училася розподіляти час між роботою і сім’єю, приймати визнання, любити й розуміти себе, і навіть — казати «так» слову «ні».

Катерина Сліпченко – українська журналістка та кінокритикиня. За фахом – мистецтвознавиця. Членкиня FIPRESCI, Української кіноакадемії.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/meetings/2024/04/04/171946.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.