Буквоїд

Дифіліяда в Москві

25.03.24 10:30 / Буквоїд
Той, хто на прополе не вживав з Василем Кожелянком оковитої, той допіру не знає, що таке «дифіліяда», тим паче в Москві. Запитай нині, скажімо, в Забужко або Андруховича – що за один В. Кожелянко, дідька лисого відповість. А про його «Дифіліяду» й поготів.
Дякувати Дажьбогу, ще живий Сергій Пантюк. Сергій і познайомив мене з В. Кожелянком. Ох, колись утрьох були й нарубалися. Та мова про інше. Після «Соняшної машини» В. Винниченка з українських мудраґелів ніхто не брався на широку ногу заглядати в будучність. А тут, візьми, тоді в лихі дев’яності, буковинський соловейко «защебетав»: – Кацапам буде гаплик. Українські військові пройдуть святково по Красній площі. За що я люблю Василя Кожелянка і як людину, і як провидця…  Бо він з перших сущих завив: – На Москву чекають густі потемки! Передбачив же великий буковинець. Васько… Мій товариш по чарці. У Кожелянка є беззаперечні слова: – Дядько оре та й оре.   Справжній українець коли береться за діло, то не чекає взимку весни… Пре плуга. Тільки, раніш, про те мало хто знає.  Хохли неотесані.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/column//2024/03/25/103053.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.