Буквоїд

Винниченко?.. Не може бути. От Глущенко

05.11.23 21:30 / Буквоїд
Замолоду читаючи Сомерсета Моема, в мене серце обливалося кров’ю – хто ж, хто з українців так розповість про вітчизняне життя «театральне»! Ба, нате, таки є, хто так урізав і ріже правду-матку. Володимир Винниченко.
Однак, на жаль, дотепер, Володимира Кириловича переслідує талановитий запроданець Микола Глущенко. Щоправда, і той, і той, як каже чернігівець Василь Чепурний: «Чисті ж українці». Гріх же осуджувати щирих українців. Василь Чепурний, скажімо, закохується у православних і чистих українців. А я тих і тих [попри те й греко-католиків та сектантів] – посилав і посилаю за «руським кораблем». Гидота ж! Тут, диви, глядь, добросовісний історик Сашко Кучерук, мій давній знайомий, утяв своє свіже, неабияке дослідження (читай: «Винниченко і жінки»). Зрозуміло, про що… Вітаю… А то – лише й чуєш: запроданці Мазепа і Глущенко, Глущенко й Олександр Мороз. А де ж Винниченко? Зубожілі, привчаймося до творчості Сомерсета Моема. Попереду – чекає нас дуже важчезна зима. Раджу нам усім зігріватися «Намистами» Володимира Кириловича… Його справдешні коралі, їй-бо, помагають.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/column//2023/11/05/213034.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.