Буквоїд

Топ-6 книжок видавництва «Фабула» на KyivBookFest

11.09.23 10:19 / Буквоїд
Видавництво «Фабула» на KyivBookFest оприлюднило список книжок, які користувалися найбільшою популярністю на фестивалі.
1. «Бій за Київ» Сергія Руденка bit.ly/3LjOKvP Книжка в форматі коротких есеїв про оборону Києва та про людей, які стали на його захист на початку повномасштабного вторгнення.

2. «Довга комендантська година» Андрія Кокотюхи bit.ly/3PfDSjW Воєнно-пригодницький роман із нового циклу автора про офіцера військової розвідки. Створення циклу відбувається за консультаційної підтримки ГУР України, а роман готують до екранізації.

3. «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира Вʼятровича bit.ly/3Lg3EmV Це розповідь про війну, яка розгортається у нас на очах, але почалась ще задовго до останніх подій. Сьогодення Вʼятрович пояснює крізь призму минулого й осмислює наш історичний шлях.
4. «Війна чорної діри» Леонарда Сасскінда bit.ly/3Rc1RmJ Нова науково-популярна книжка від фізика-теоретика, у якій автор висвітлює наукову полеміку між ним і Стівеном Гокінгом.
5. «Ніхто не скаже “Прощавай!“» Василя Добрянського bit.ly/3sPtTu7 Поліційний ретродетектив Василя Добрянського, події якого розгортаються за мало висвітлюваної раніше доби гетьмана Павла Скоропадського.
6. «Королева півдня» Артура Переса-Реверте bit.ly/46om2Cn Історія мексиканки Тереси Мендоси, яка втратила коханого і тепер відчайдушно бореться за своє місце серед наркоторговців. Роман був екранізований — існує однойменний телесеріал. Фото Вікторії Руденко
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2023/09/11/101905.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.